Vestuvių makiažas 2016

Artėjant vasarai ir vestuvių sezonui, nuotakos ieško geriausių makiažo ir plaukų stiliaus meistrų, siekdamos savo vestuvių dieną atrodyti nuostabiai. Man, vestuvių fotografei, yra be galo gera įamžinti nepriekaištingai atrodančias nuotakas. Mano būsimos nuotakos jau pradėjo klausinėti ar galėčiau rekomenduoti  vizažisčių, kuriomis pasitikiu. Būtent dėl to, kreipiausi į pažįstamas vizažistes ir teiravausi jų apie makiažo tendencijas ir jų kuriamą vestuvių makiažą. Štai ką jos man papasakojo.

Švelnia romantika ir gaivumu spinduliuojantis nuotakos makiažas

Švelnus, romantiškas ir gaivus – tokiais epitetais savo kuriamą makiažą apibūdina vizažistė Alina Silivanova. Mergina teigia, jog svarbiausia tendencija, kuria ji vadovaujasi savo darbe – makiažas turi žmogui tikti, jį atspindėti. Dėl to, kalbant apie nuotakos makiažą, Alina savo nuotakas stengiasi pažinti dar prieš didžiąją vestuvių dieną, pakviečia jas išgerti kavos ar pasiūlo padaryti bandomąjį makiažą kokia kita nuotakai svarbia proga. Nuotaka vestuvių dieną turi atrodyti puikiai, todėl, makiažo profesionalumas šioje vietoje yra labai svarbus, mintimis dalinosi vizažistė.

vestuviumakiazasvestuviumakiazas

Natūralų moters grožį atskleidžantis ir trūkumus paslepiantis nuotakos makiažas

Šešis metus vizažiste dirbanti Jurga Kartu, nuo pat pradžių vadovaujasi principu, jog vestuvių makiažas turi atskleisti natūralų moters grožį ir paslėpti jos trūkumus. Nuostabiais žodžiais pavadinčiau Jurgos frazę, jog makiažas neturi kurti dirbtino grožio, jis turi padėti atskleisti natūralų jaunosios grožį. Kalbėdama apie vestuvių makiažo tendencijas, Jurga teigia, jog jos egzistuoja, tačiau tiek ji pati, tiek jaunosios joms didelio dėmesio neskiria. Anot vizažistės, vestuvių makiažo tendencijas galima pritaikyti minimaliai, panaudojant vieną ar kitą detalę, tinkančią jaunajai. Koks makiažas bus daromas vestuvių dieną, privalu išsiaiškinti bandomojo makiažo metu, 1 – 2 mėnesius prieš vestuves. Tokiu būdu, išvengiama bet kokių nesusipratimų vestuvių dieną, kalbėjo Jurga.

Individualumą pabrėžiantis nuotakos makiažas

Vizažistė Agnė (I MAKE UP) kalbėdama apie savo rankomis kuriamą nuotakos makiažą akcentavo individualumą. Jis kuriamas remiantis daugeliu dalykų: jaunosios veido bruožais, charakteriu, vestuvių tematika, o taip pat, vestuvių makiažo tendencijomis. Siekdama tik geriausio rezultato Agnė teigia, jog visada siekia atlikti bandomąjį makiažą, kurio metu vertina kritiką ir atvirumą. Nuotaka vizažiste turi pasitikėti 100%, o tas pasitikėjimas ateina bendraujant, yra įsitikinusi Agnė. Anot vizažistės, vestuvių dieną įtampos bei streso ir taip pakanka, tad, makiažas neturi kelti papildomų problemų.

Gražiasius veido burožus pabrėžiantis nuotakos makiažas

Vizažistė Greta Juozaponytė džiaugėsi klasikinio nuotakos makiažo tendencijos nykimu Lietuvoje. Anot jos, ir mūsų šalyje makiažo atžvilgiu pamažu artėjama prie natūralumo, nuotakos drąsėja, tarkime, ryžtasi lūpas dažyti ryškiai, o tai ir irgi yra pliusas. Greta atviravo, jog ją renkasi nuotakos, norinčios vestuvių dieną išlikti savimi, tačiau, taip pat, pabrėžti savo gražiausius bruožus. Greta teigė, jai svarbu, jog jos nuotaka ne tik puikiai atrodytų nuotraukose, tačiau ir jaustųsi gerai. Tam būtinas bandomasis makiažas, kurį ji rekomenduoja tlikti 1 – 2 mėnesius prieš vestuves. To priežastis – iš vizažistė gaunami patarimai, susiję su odos priežiūra artėjant vestuvių dienai.

Subtilus ir bendrą įvaizdį atitinkantis nuotakos makiažas

Vizažistės Ugnės Ežerinskaitės siekiamybė – subtilumas, stilingumas ir bendros visumos pajautimas. Apskritai šnekėdama apie nuotakos makiažą, kad ir koks jis būtų- ryškesnis ar natūralus, Ugnė sako, kad esmė yra bendras nuotakos įvaizdis ir visų elementų dermė. Nuotaka net su ryškesniu makiažu negali atrodyti vulgariai ir nestilingai. Kalbėdama apie vestuvių makiažo tendencijas, Ugnė atsargiai vertina aklą jų vaikymąsi ir siūlo įvertinti, kaip visa tai gali atrodyti praėjus keletui ir daugiau metų. Kas aktualu ir patrauklu šiandien, nereiškia, jog bus gražu ir po 5 metų. Tačiau dėl natūralios, skaisčios odos tendencijos, ji šlieka nuosaiki ir sako, jog odos skaistumas atliekant makiažą yra tiesiog būtinybė ir vienas svarbiausių elementų. Todėl gražindama nuotakas, vizažistė daug dėmesio skiria odos paruošimui, grimavimui ir veido kontūravimui, bet tuo pačiu vengia itin storo makiažo sluoksnio. Pasidaryti bandomąjį makiažą Ugnė rekomenduoja, ypač tais atvejais, jei būsima nuotaka dažosi mažai ar apskritai nesidažo, arba yra nauja klientė. Bandomojo makiažo atlikimas tai tuo pačiu ir susipažinimas su makiažo specialistu, jo kaip žmogaus pajautimas. Per bandomąjį makiažą aptariamos visos detalės, kurios turės įtaką bendram nuotakos įvaizdžiui, tad vestuvių dieną nuotakai tikrai būtų ramiau. Susipažinti ir aptarti odos priežiūrą reiktų prieš 1-2mėn., bet  patį bandomąjį makiažą visažistė rekomenduoja atlikti likus 2 savaitėms iki vestuvių.

Elegantiškas ir skoningas nuotakos makiažas 

Vizažistė Agnė Dekerė tiek apie savo kuriamą vestuvių makiažą, tiek apie savo nuotakas atsiliepė labai svajingai. Anot Agnės, svarbiausia, jog nuotaka būtų laiminga. Tad, ir vestuvių makiažas, visų pirma, privalo patikti nuotakai, o vizažistė turi mokėti taikytis. Vis tik, ne paslaptis, jog nuotakos vizažistę renkasi pagal jau atliktus jos darbus. Agnė teigė, jog jai pačiai labai svarbi elegancija, skoningumas ir saikas. Todėl, ir jos nuotakos, anot vizažistės, dažniausiai yra elegantiškos, gal kiek bohemiškos moterys. Kalbėdama apie vestuvių makiažo tendencijas, Agnė patvirtino, jog jos egzistuoja, tačiau pati savo darbe jų laikosi tiek, kiek mato reikiamybę.

Žemiškų spalvų nuotakos makiažas

Natūralumą savo kuriamu vestuvių makiažu siekia pabrėžti ir vizažistė Justė Žilionytė (FACE MAKER). Jai artimiausios žemiškos makiažo spalvos, atskleidžiančios natūraliai gražius moters bruožus. Vis tik, kalbėdama apie nuotakos makiažą, Justė prasitarė, jog be galo myli ir kūrybą, todėl, yra atvira pačioms beprotiškiausioms makiažo idėjoms, jei tik nuotaka pageidauja. Vizažistei svarbiausia, kad nuotaka vestuvių dieną jaustųsi pati gražiausia.

Taigi, pasitikėk savo vizažistu ir jauskis nuostabiai savo vestuvių dieną!

Dalinuosi vizažisčių kontaktais:

Alina Silivanova

+37061148975  info@asmakeup.com

 

 Jurga Kartu

+370 620 64664  jkmakiazas@gmail.com

 

 Agnė (I MAKE UP)

+370 615 203 84 imakemakeup@gmail.com

 

 Greta Juozaponytė

+370 618 59938 greta.juozaponyte@gmail.com

 

 Ugnė Ežerinskaitė

+370 602 26544   ugne.makeupartist@gmail.com

 

Agnė Dekerė

+37061813572   agne.dekere@mail.com


 

Justė Žilionytė (FACE MAKER)

+370 629 47073   juste_zilionyte@yahoo.com