Man, vestuvių fotografei, nėra nieko nuostabiau už karšta meile spinduliuojančius jaunuosius. Nes tai nuo dviejų žmonių veidų nedingstančios šypsenos, spindinčios akys ir nuo švelnių prisilietimų, tarsi, prabylantys jų kūnai. Negalėčiau niekaip kitaip kalbėti apie Deimantę ir Povilą, kurių vestuvių fotografe buvau ankstyvą rudenį. Dalinuosu jų istorija.

Visų pirma, prisipažinsiu, jog stebėdama Deimantės rytinį pasiruošimą namuose, šeimos apsuptyje sunkiai galėjau nuslėpti nuostabą, mintyse jau dėliojau būsimos vestuvių fotosesijos kadrus, sukosi vienintelis žodis: „WOW“. Jaunoji su „Mas 924“ vestuvine suknele atrodė be galo subtiliai, tiesiog nuostabiai. Susižavėjimo Deimantę pamatęs neslėpė ir Povilas, savo nuotakos laukęs prie Trakų Šv. Mergelės Marijos Apsilankymo bažnyčios, kurioje buvo numatyta vestuvių ceremonija. Bene visada pati rimčiausia vestuvių dienos dalis, vestuvių ceremonija, ir šį kartą pareikalavo ypatingo jaunųjų susikaupimo. Deimantei sunkiai tvardant emocijas, Povilas į savo išrinktąją žvelgė ramiai, besąlygiškai užtikrintas. Tokias akimirkas aš, vestuvių fotografė, stebiu ir fiksuoju nedvejodama, nes jos pačios tikriausios.

Ne mažiau tikra buvo ir vestuvių fotosesija, kuriai pasirinkome kiek nestandartinę vietą – lofto stogą. Virš miesto ir mūsų galvų besikaupiantys lietaus debesys kėlė mažą jaudulį, vis tik, mums sekėsi. Prieš mano objektyvą jaunieji jautėsi laisvai, akimirkomis net privertę mane sudvejoti realiu savo buvimu. Įdomia, jausminga, kiek išprotėjusia bei seksualia ir dėl šių bruožų man labai artima pavadinčiau Deimantės ir Povilo vestuvių fotosesiją. Aš jos niekada nepamiršiu, kaip nepamiršiu ir šių pašėlusiai nuostabių fotosesijos herojų.

moderniosvestuvesmoderniosvestuves
moderniosvestuvesmoderniosvestuves
moderniosvestuvesmoderniosvestuves